• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Dziewczyna z muralu

• 29.05.2024 09:44
        • Biblioteka czynnie włączyła się w obchody Dni Słupska klas drugich pod hasłem "Szlakiem słupskich murali", przygotowanych przez panią Beatę Ozdobę.  W celu rozwijania zainteresowań czytelniczych i artystycznych oraz poszerzeniu wiedzy o regionie zapoznała uczniów z książką Jolanty Nitkowskiej - Węglarz "Dziewczyna z muralu"
        • Jolanta Nitkowska - Węglarz jest publicystką, autorką licznych reportaży, baśni i legend oraz książek popularyzyjących historię Pomorza.

"Dziewczyna z muralu" jest zbiorem trzech baśni. Pierwsza z nich tytułowa "Dziewczyna z muraLU", druga "Niezwykłe schody" i ostatnia "Bursztynowe serduszko". Autorka w magiczny sposób opowiada historie związane z naszym miastem.

Polecamy heart