• Koncert edukacyjny - Wagary w Filharmonii - Gra Muzyka

• 26.03.2023 14:08
      •            Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara w Słupsku, to polska instytucja kultury zajmująca się działalnością koncertową. Została utworzona w ramach Państwowego Teatru Muzycznego w 1977 przez Grzegorza Nowaka, który 1 września 1980 roku przekształcono w Teatr Dramatyczny i Orkiestrę Kameralną. Od czerwca 2005 roku działa jako Polska Filharmonia Sinfonia Baltica.
      • Dnia 17 marca uczniowie klas 1 - 3 i oddziału przedszkolnego wzięli udział w koncercie edukacyjnym - Wakacje w Filharmonii - Gra Muzyka. Inspiracją koncertu był cykl przygodowych gier video LEGO. Programem koncertu były dźwięki budujące atmosferę takich kinowych hitów, jak: Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, Harry Potter, Batman, Władca Pierścieni, Piraci z Karaibów.

Wszyscy bawili się wspaniale przy dźwiękach orkiestry smfonicznej! Zapraszamy do galerii!

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.