• Lekcja patriotyczna - lekcja otwarta w klasie 1a i 1b

• 16.11.2023 18:03
      •     Wraz z klasą 1 b uczestniczyliśmy w lekcji otwartej prowadzonej przez nasze panie wychowawczynie - Panią Andżelikę i Panią Anię.
        Przypomnieliśmy Symbole Polski, śpiewaliśmy Hymn Polski, zapoznaliśmy się z historią Polski i Świętem Niepodległości.

• Odwiedziła nas Pani z teatru lalki Tęcza, która przyniosła ze sobą lalki, które brały udział w przedstawieniach patriotycznych.

Rozwiązywaliśmy krzyżówkę i rozmawialiśmy na temat patriotyzmu.

Lekcja była bardzo ciekawa. Klasa 1 a zaśpiewała pieśń patriotyczną a my, czyli klasa 1 b zagraliśmy na instrumentach również pieśń patriotyczną.

W całym wydarzeniu brali udział zaproszeni goście: oddział przedszkolny wraz z wychowawcami, panie że świetlicy szkolnej oraz pani dyrektor Sylwia.

Na zakończenie wszyscy podziękowali nam za występy słodkościami.

Andżelika Jończyk