• Dzień Historyczny  w klasach I-III
      • Dzień Historyczny w klasach I-III

• 10.11.2023 17:36
      •      10 listopada w naszej szkole przebiegł pod hasłem "Dzień Historyczny". Pomysłodawcą imprezy była p. Marta Pastucha wraz z klasą 2c. W przebiegu i przygotowaniu całego wydarzenia wzięła udział cała kadra nauczycieli klas I - III.
      • Barwny korowód księżniczek, królów, dam dworu i rycerzy przemierzył hole naszego                             "czwórkowego królestwa". Odwiedził miłościwie nam panującą Dyrekcję i w rytmach werbla dotarł do granic królestwa, gdzie w podniosłej atmosferze zaśpiewaliśmy hymn państwowy. Specjalnie na obchody tego dnia, uczniowie klas II i III pracowali metodą projektu edukacyjnego i przygotowali makiety zamków i herby klasowe. Do obejrzenia wystawy zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców. Dzień uświetnił nam również zaproszony gość p. Bartosz Szumowski, który reprezentował Stowarzyszenie Strzeleckie Vis Polloni, i poprowadził ciekawe lekcje historii dla uczniów.