• Ślubowanie klas I

• 05.09.2024 21:15
      •     Pasowanie na ucznia to bardzo ważne i uroczyste wydarzenie w życiu każdego pierwszoklasisty. Jest to pierwsza tak ważna uroczystość szkolna w życiu uczniów pierwszej klasy. Uroczyste pasowanie na ucznia jest świętem, podczas którego dzieci składają przysięgę przy poczcie sztandarowym. Uroczyście ślubują pilnie się uczyć i dbać o dobre imię szkoły.

• Dnia 2 września 2024r. w naszej szkole odbył się akt pasowania na ucznia był to najważniejszy momentem tego dnia – dzieci powtarzały słowa ślubowania, a Dyrekcja szkoły pasowała ich na uczniów poprzez dotknięcie ramienia każdego pierwszoklasisty wielkim ołówkiem. Wychowawcy przypięli dzieciom tarcze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku.

Tego dnia w szkole zawitała również Wróżka, która zabrała dzieci i ich rodziców w magiczną podróż przy muzyce. Świeżo upieczeni Uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Gratulujemy Wszystkim Pierwszoklasistom i witamy w społeczności szkolnej.

Anna Babicz

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: