• Klasa III D w Akro Pasji

• 21.06.2024 12:07
      • Zbliżają się wakacje, a więc najlepszy moment, aby poświęcić czas na uprawianie sportu.  Dzieci z klasy III D postanowiły już wcześniej przygotować się do wakacji.  Dlatego też wzięły udział w zajęciach akrobatyki i gimnastyki sportowej.
      • Przez dwie godziny wspaniale się bawiły w sali treningowej doskonale wyposażonej do tego rodzaju ćwiczeń. Pod okiem wyszkolonych trenerów z pasją wykonywały nawet najtrudniejsze ćwiczenia.
        Wszystkim dzieciom podobały się zajęcia sportowe, a niektóre z nich postanowiły kontynuować swoją pasję do akrobatyki i zapisały się na kolonie organizowane przez Akro Pasje.

Mariola Dudek

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: