• Warsztaty kulinarne w klasie 3 d

• 30.04.2024 14:16
      • W piątek 26 kwietnia 2024r. uczniowie lasy 3 d wzięli udział w warsztatach kulinarnych, dzięki którym przenieśli się do magicznego świata czekolady.
      • Warsztaty poprowadziła Pani Magdalena Adamska ( wykwalifikowany cukiernik) - mama Michaliny, uczennicy klasy 3 d. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak i z czego powstaje czekolada i jakie tajemnice skrywa. Poznali również proces produkcji czekolady i przeróżne jej rodzaje. Po dawce słodkiej wiedzy nastąpiła część praktyczna warsztatów: dekorowanie pysznych czekoladowych babeczek. Każde dziecko mogło udekorować samodzielnie swoja babeczkę, wchodząc w rolę prawdziwego mistrza czekolady.
        Udział w warsztatach przyniósł dzieciom mnóstwo frajdy i zabawy, a szczególnie podczas tworzenia własnych słodkości.

Mariola Dudek
        Zapraszamy do obejrzenia galerii: