• Warsztaty plastyczne – „Z origami przez cztery pory roku”

• 27.04.2023 18:53
      •        Kolejny etap warsztatów plastycznych dla klas I – III  „Z origami przez cztery pory roku” – WIOSNA odbył się 21 kwietnia 2023 r.  Zajęcia  te mają na celu rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, pobudzanie kreatywności uczniów, wyobraźni, logicznego myślenia, spostrzegawczości oraz odkrywania przyjemności tworzenia i cieszenia się uzyskanym efektem.
      • Uczestnicy warsztatów wykonywali prace pod kierunkiem nauczyciela techniką origami płaskie z kół. Prace, które powstały są piękne, kolorowe i bardzo oryginalne. Wszystkie materiały plastyczne dla dzieci zostały zakupione ze środków Rady Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Organizator:
                                                                                                                                                       Anna Szczepańska

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.