• Żywa lekcja przyrody w klasach I-III -  "Po nitce do kłębka" - obróbka wełny od strzyżenia do przędzenia.
      • Żywa lekcja przyrody w klasach I-III - "Po nitce do kłębka" - obróbka wełny od strzyżenia do przędzenia.

• 26.03.2023 16:06
      • 19 października w naszej szkole zagościła Zagroda Powroty z kolejnymi zwierzątkami wiejskimi - owcami Tosią i Amy w programie "Po nitce do kłębka" - obróbka wełny od strzyżenia do przędzenia.
      • Uczniowie wysłuchali pięknego opowiadania o obróbce wełny. Dowiedzieli się jak należy strzyc, prać, gręplować i prząść wełnę. Wszyscy nie tylko uważnie słuchali, ale również pracowali pod czujnym okiem Pani gospodyni. Największą atrakcją wizyty było karmienie owieczek marchewką i pogłaskanie ich. W prezencie każdy uczeń otrzymał kawałek wełny.

Maria Typiak

Więcej zdjęć w zakladce: album fotograficzny.