• KONCERT BOŻONARODZENIOWY KLAS 1-3

• 26.03.2023 17:11
      • ,,Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
        Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...''
      •      Zbliża się wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim okres kolędowania. Uczniowie naszej szkoły 20 grudnia br. z klas 1-3 przygotowali przepiękny Koncert Bożonarodzeniowy. W murach szkoły rozbrzmiewały najpiękniejsze świąteczne kolędy i pastorałki. Podczas występu wokalno - tanecznego zostały zaprezentowane utwory, które wprowadziły wszystkich w wigilijny nastrój. Nie zabrakło ,,Przybieżeli do Betlejem'' czy ,,Dziś w stajence'', ,,Skrzypi wóz'', ,,Wigilia'', ,,Jest taki dzień'', ,,Na strunach igieł", ,,O gwiazdo Betlejemska", ,,Świeć Gwiazdeczko'', ,,W grudniowe noce'', ,,Grajmy Panu", ,,Pada Śnieg", ,,Niespodzianek czas". Pojawiły się  również występy instrumentalne. Uczennica z klasy 7b zagrała na skrzypcach przepiękną kolędę pt.,,Gdy się Chrystus rodzi'', ,,A wczora z wieczora''. Pani wicedyrektor pogratulowała występu młodym aktorom wręczając pamiątkowe upominki oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Ten magiczny czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Przedstawienie zakończyło się pięknymi życzeniami:

Niech magiczna moc Bożego Narodzenia,

przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Hej kolęda, kolęda....

Wesołych Świąt!

koordynator koncertu - Edyta Grabusińska

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.