• XXII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWY KLAS DRUGICH „Z MIKOŁAJEM NA START“

• 26.03.2023 14:59
      •    Cyklicznie, od 22 lat w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku odbywa się Międzyszkolny Turniej Sportowy klas drugich „Z Mikołajem na start”.
      •  W tym roku szkolnym dnia 13 grudnia 2022 roku odwiedziły nas dzieci ze Szkół Podstawowych nr 6, 9,10 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Razem z naszą szkołą rywalizowały w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Uroczystość poprowadziła pomocnica Mikołaja pani Anna Babicz. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury, którego przewodniczącą była pani Małgorzata Wiśniewska. Celem imprezy było rozwijanie talentów sportowych uczniów, propagowanie zasad zdrowej rywalizacji „fair play”, wdrażanie dzieci do uprawiania sportu oraz integracja drużyn sportowych.
        Dzieci w poszczególnych konkurencjach wykazały się zwinnością, szybkością, zręcznością oraz skocznością. Wszyscy dobrze się bawili.
        Wspaniała zabawa zakończyła się wręczeniem dyplomów i drobnych upominków.

Koordynator Beata Ozdoba

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.