• Klasowe spotkanie wigilijne z rodzicami uczniów kl. II D

• 26.03.2023 14:54
      •          W przedostatnim dniu nauki przed Bożym Narodzeniem uczniowie klasy II d uczestniczyli w ważnym wydarzeniu - Wigilii klasowej.
      • Uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie Kolędników oraz wręczyli im samodzielnie wykonane Anioły. Na dzieci czekała również niespodzianka. Otrzymały papierowe bombki z własnym zdjęciem i z pomocą rodziców napisały na nich prośby i życzenia do spełnienia na kolejny rok. Bombki zostały zawieszone na klasowej choince. Aby tradycji stało się zadość było odczytanie fragmentu z Pisma Świętego, były także życzenia i łamanie się chlebem oraz prezenty dla dzieci pod choinką.  Następnie wszyscy zasiedli  do wspólnego stołu, na którym znajdowały się przeróżne pyszności – ciasta własnych wypieków, pierniczki i ciasteczka oraz słodkie owoce. Wszyscy zajadali się smakołykami i  wspólnie śpiewali kolędy. To był miły, ciepły i radosny wieczór.

Mariola Dudek