• Warsztaty plastyczne dla klas I - III „Z origami przez cztery pory roku – WIOSNA”

• 29.04.2024 13:14
      • „Gdzie kwitnie kwiat – musi być wiosna,
        a gdzie jest wiosna – wszystko wkrótce zakwitnie.”
        W dniu 26 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne dla klas I - III „Z origami przez cztery pory roku – WIOSNA”.
      • Jak zawsze na warsztaty zgłosiło się mnóstwo chętnych. Uczniowie pod kierunkiem prowadzącej wykonywali barwne kwiaty techniką origami płaskie z kół. Dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Prace, które powstały są piękne, kolorowe i bardzo oryginalne. Wszystkie materiały na warsztaty zostały zakupione przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Anna Szczepańska

Zapraszamy do obejrzenia galerii: