• Igrzyska dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych w Słupsku MARZANNADA 2024

• 21.03.2024 22:15
      •    W pierwszy dzień wiosny reprezentanci klas młodszych wzięli udział w Igrzyskach dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych Marzannada 2024.
      •   Zawody przygotował i poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego z naszej szkoły pan Marek Zawadzki, natomiast rozgrzewkę przed igrzyskami dla wszystkich uczestników poprowadziła pani Kamila Holak, która jest również naszym nauczycielem wychowania fizycznego. Uczniowie drużynowo zaprezentowali się w kilku konkurencjach. Każda drużyna liczyła 15 osób (12 zawodników i 3 rezerwowych).  Zadania były zróżnicowane, jedne bardziej, drugie mniej wymagające dla naszych uczniów. W każdą konkurencję bardzo się angażowali, na ich twarzach widniały uśmiechy. Uczestnicy zawodów wykazali się dużą sprawnością i wielką wolą sportowej walki zgodnie z zasadą fair-play. Wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale. Fundatorem nagród oraz organizatorem zawodów był Słupski Szkolny Związek Sportowy. Naszą szkołę reprezentowali: 1c - Zosia Bielska, Nikodem Demecki, Jakub Błoński, 1d - Iga Wysocka, Kuba Wróblewski, 2c - Antosia Pęska, 2d - Aurelia Cwojdzińska, Hania Pellowska, Kuba Gajowiak, Leon Zieliński, 3a - Jakub i Dawid Jaworscy, 3b - Julia Michta, Amelia Radwańska, Dorian Rzepka, a uczniów  do zawodów przygotowała pani Anna Świętochowska. Atmosfera zawodów i wspaniały doping kibiców klasy III b pozostanie na długo w pamięci naszych zawodników.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.