• Pierwsza wizyta uczniów klasy 3 d w Filii  nr 5
      • Pierwsza wizyta uczniów klasy 3 d w Filii nr 5

• 19.10.2023 07:13
      •     17 października 2023r. uczniowie z klasy 3 d odwiedzili Filię nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku.
      • Podczas ciekawie prowadzonych zajęć uczniowie zapoznali się z książką „Co to znaczy... czyli 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń” autorstwa Grzegorza Kasdepke. Wysłuchali dwa króciutkie i zabawne opowiadania, które w sposób lekki i pogodny tłumaczyły najpopularniejsze związki frazeologiczne, z jakimi na co dzień spotykają się dzieci.

Ponadto uczniowie zapoznali się z zasadami funkcjonowania biblioteki, a następnie radosnym pociągiem zwiedzili nieznane zakątki biblioteki i obejrzeli wystawy dostępne w tym czasie w bibliotece.

Zajęcia pozalekcyjne odbyły się w ramach realizowanego w klasie 3 d Projektu edukacji czytelniczej „Radosne czytanie - poduchowe bajanie”.

Uczniowie klasy 3 d przyjemnie spędzili czas pośród bibliotecznych półek.

Mariola Dudek