• Dzień Muzyki w klasach 0-3

• 08.10.2023 09:53
      •    W ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki, który obchodzony jest w październiku,  dzieci z klas 0-3 miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach oraz zabawach muzyczno-ruchowych.
      • Klasy pierwsze wspólnie bawiły się przy muzyce ucząc się od najmłodszych z naszej szkoły. Pierwszoklasiści obejrzeli występ Oddziału Przedszkolnego, a następnie pod kierukiem pani Patrycji Reiter wykonali wspólny taniec do utworu Justina Wellingtona Iko, Iko (My Bestie) oraz grali na samodzielnie wykonanych Bum Bum Rurkach, robiąc przy tym wielki szum.....

Dla pozostałych klas czekały inne muzyczne atrakcje - zajęcia rytmiczne w szkole muzycznej Yamaha, występ zespołu tanecznego ,,Gest'' oraz gitarzystki z Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.

Monika Sokołowska

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.