• „Zaczarowana noc z książką – całonocna impreza czytelnicza”

• 27.09.2023 20:15
      •   Uczniowie z klasy III D wzięli udział w wyjątkowej imprezie czytelniczej „Zaczarowana noc z książką”, która odbyła się 22 IX- 23 IX 2023r. w ramach Projektu edukacji czytelniczej „Radosne czytanie - poduchowe bajanie”.
      • Uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach rozwijających kreatywność. Fantastycznie bawili się na dyskotece i odpoczywali przy obficie zastawionym stole przygotowanym przez wspaniałych rodziców. Najwięcej emocji dostarczyły nocne podchody po szkolnych korytarzach. Wszyscy uczestnicy zabawy, z latarkami w rękach, wyruszyli w poszukiwaniu kłębka wełny, który prowadził do kolejnych zadań – zabaw. Poranek następnego dnia również obfitował w atrakcje: bitwa poduszkami, zabawy taneczne i pyszne gofry z owocami i bitą śmietaną.

Wrażeń z tej niezwykłej nocy było wiele i na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Mariola Dudek

Więcej zdjęć w zakładce: album fotograficzny.