•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Poczta Valentynkowa

Poczta Walentynkowa

”Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

że chcą kochać i kochają!”

14 lutego obchodziliśmy Walentynki w naszej szkole. Jest to wyjątkowy dzień - okazja do wysłania komuś miłych życzeń, wyrażania sympatii czy przyjaźni. W naszej szkole nie zapomniano o tym święcie. Z tej oto okazji Mały Samorząd Uczniowski klas 1-3 zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.  Już od rana przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka pocztowa czekała na łączniku szkolnym na kartki walentynkowe. Każdy   z uczniów mógł wrzucić swoją walentynkę do przygotowanego pudełka. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, pudełko zapełniło się po brzegi. Korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Dodatkowo wszyscy nasi uczniowie w tym dniu ubrani byli na czerwono. Całość przebiegała w atmosferze dziecięcej radości, ciekawości i zaskoczenia. Adresatami walentynkowych wyznań i podziękowań za okazywaną cierpliwość i miłość, niejednokrotnie byli również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Wyrażamy nadzieję, że efektem tegorocznych obchodów Dnia Zakochanych i rozważań na temat istoty miłości, będzie fakt, że nawzajem będziemy ją sobie okazywać przez wzajemną troskę o siebie, szacunek i pomoc, że postaramy się  „małe rzeczy wykonywać z wielką miłością”.

Kochani bądźmy dla siebie mili, życzliwi każdego dnia, nie tylko od święta.

Koordynatorzy MSU – Andżelika Jończyk, Edyta Grabusińska