•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• 15.02.2023 20:18
      • Bal Karnawałowy w ramach Małego Samorządu Uczniowskiego dla klas młodszych

W dniu 31.01.2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego, który poprowadzili koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego pani Edytka i pani Andżeliczka. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.

Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wszyscy uczniowie bawili się

balonikiznakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, karnawałowy pokaz mody oraz animacje dla dzieci. Starsi uczniowie z klasy 8d i 7b uatrakcyjniły bal animacjami dla dzieci.  Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Zobaczcie zdjęcia z tej niesamowitej imprezy😊

Koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego - Andżeliczka  Jończyk i Edytka Grabusińska

Bal_karnawalowy.mp4