•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Bezpieczna Droga do Szkoły

• 15.02.2023 19:36
      • Bezpeiczna Droga do Szkoły

Bezpieczny Powrót do Domu.
      • Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Drodzy Obserwatorzy i Przyjaciele SP4!

Wrzesień to bardzo ważny miesiąc w roku szkolnym. Coś się kończy, coś się zaczyna. Tak w tym przypadku skończyły się wakacje i czas się brać do pracy, do nauki. Wszystko wymaga pewnego rodzaju wzdrożenia się w nowe zasady, obowiązki. Logistycznie należy wszystko rozplanować. Warto przypomnieć sobie pewne prawa i obowiązki dlatego też Mały Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie z Panami Policjantami, którzy przypomnieli nam zasady w ruchu drogowym, nasze obowiązki i prawa, króre regulują pewne zachowania ludzi jako uczestników ruchu drogowego. Przypomnieli nam na co należy zwrócić uwagę przy przejściu dla peszych oraz zasady szczególnej ostrożności. Zajęcia zostały zorganizwoane dla bloku uczniów klas I - III oraz oddziału przedszkolnego mieszczącego się w naszej szkole.

Dziękujemy Panu Rafałowi Bogdanowskiemu za zaplanowanie iprzeprowadzenie zajęć dla uczniów!

Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie uczniom i miłą atmosferę a wychowawcom za współpracę!