•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Zabawa integracyjna z Aktywną Fabryką

• 18.06.2024 00:16
      • Zabawa integracyjna z okazji Dnia Dziecka
      • 07 czerwca br. w naszej szkole odbyła się zabawa integracyjna dla uczniów klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego. Zawsze w naszej szkole obchodzimy ten dzień hucznie, a ponieważ problemy dzieci są różne, a w ostatnich czasach badania dowodzą, iż coraz częściej borykamy się z otyłością oraz chorobami natury psychicznej  już u najmłodszych, wychodząc naprzeciw problemom zaaranżowaliśmy  Dzień Dziecka w formie dyskoteki. Zaproszeni goście - pani Martyna i Jagoda z siłowni Aktywna Fabryka poprowadziły fitness dla naszych uczniów. Oprócz ćwiczeń przy muzyce było również przeciąganie liną oraz malowanie twarzy oraz pamiątkowe zdjęcia fluorescencyjne.

Radości było co nie miara. Mamy nadzieję, że to wydarzenie zostanie z nami na długo w pamięci.

Pamiętajmy AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA poprawia nie tylko kondycję fizyczną, ale rónież samopoczucie, dotlenia organizm i spala zbędne kalorie oraz niweluje stres.

Ślemy  jeszcze raz wszystkim dzieciakom serdeczne życzenia, pogody ducha i uśmiechu na twarzy:)

Wasz Samorząd Uczniowski - Edyta Grabusińska i Andżelika Jończyk