•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Opiekunowie :
        Andżelika Jończyk
        Edyta Grabusińska

• Jesienny Kiermasz "Dzieci Dzieciom"

• 01.12.2023 19:12
      • Jesienny Kiermasz "Dzieci Dzieciom"
        Samorząd Uczniowski klas 0 - 3.
      •           Drodzy Czytelnicy,  Samorząd Uczniowski wraz ze wszystkimi klasami  1 - 3 zorganizował Jesienny Kiermasz "Dzieci Dzieciom".  Każda klasa wywiązała się pięknie i przyniosła albo wypieki, albo owoce a nawet galaretki. Na dwóch piętrach były wystawione jesienne przysmaki, które... UWAGA! ... były za darmo. Okazało się, że paru uczniom uratowaliśmy dziś głodne brzuszki. Jeden uczeń powiedział mi na przerwie, że jest ogromnie wdzięczny za ten kiermasz, ponieważ akurat dzisiaj zapomniał z domu śniadania a był bardzo głodny i wręcz uratowliśmy mu życie. Dla takich słów i takich chwil warto organizować takie rzeczy.
        Jest różna pogoda, raz deszcz, raz słońce, raz śnieg i mróz, dużo zachorowań. Ten kiermasz to trochę takie wsparcie i ocieplenie klimatu w szkole, w tym trudnym, jesiennym czasie a zarazem możliwość zintegrowania uczniów i rodziców w szkole.

Bardzo serdecznie dziękuję za wyraz samorządności i dobrego serca.

Z pełnymi brzuszkami i w miłej atmosferze kończymy kolejny tydzień nauki w szkole i wchodzimy małymi kroczkami w sezon zimowy, który jak zwykle przyniesie wiele niespodzianek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy przy kiermaszu pierniczkowym jeszcze w grudniu!!!

Samorząd Uczniowski klas 0 - 3.