•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• Międzynarodowy Dzień LEGO

• 20.03.2022 11:20
      • Powiedzieć, że klocki Lego to popularna zabawka, to jak nic nie powiedzieć. Wokół duńskiego produktu wytworzył się odrębny świat, skupiający parki zabaw, filmy, gry komputerowe, programy telewizyjne, wpisy do Księgi Rekordów Guinnessa oraz przede wszystkim, setki najróżniejszych zestawów klocków.
      • Uchwalo również Międzynarodowy Dzień Lego (International LEGO Day), który przypada 28 stycznia. Nasi uczniowie za nimi przepadają, więc postanowiliśmy w tym roku celebrować ten dzień. Z tej okazji mogli przynieść swoje klocki Lego do szkoły i wykorzystać je do kreatywnych zabaw w klasach. Naszych uczniów nie trzeba było zbytnio zachęcać do tej czynności - uczcili Międzynarodowy Dzień LEGO z wielkim zaangażowaniem.