•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• Zabawa Andrzejkowa klas 1-3

• 22.11.2023 23:18
      • Andrzejki to zabawy czas, niech magia i wróżba - królują wśród nas....

• 21 listopada 2023r. z okazji zbliżających się Andrzejek Samorząd Uczniowski zorganizował klasom 1-3 zabawę andrzejkową. Dyskoteka przebiegała w atmosferze wróżb i magii, a pięknie udekorowana sala była zasługą uczniów. Chętne osoby były przebrane za różne postacie. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w różnorodnych wróżbach. Mogli dowiedzieć się, co spotka ich w najbliższym czasie i jaka czeka ich przyszłość. Gwiazdy wywróżyły uczestnikom, jak będzie miała na imię ich sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości, a także mnóstwo innych ciekawych, wzbudzających radość na twarzy wróżb. Zabawę andrzejkową uświetniły ulubione przeboje muzyczne  i animacje dla dzieci, które poprowadziły uczennice z klasy 7d oraz z 8b, podczas których dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi.  Była to bardzo udana zabawa, długo wyczekiwana przez całą społeczność szkolną. Zabawy i uśmiechu było wiele. Spędzony wspólnie czas przepełniony był dużą dawką uśmiechu i był wspaniałą okazją do integracji wszystkich przybyłych uczniów naszej szkoły.

Koordynatorzy SU : Edyta Grabusińska, Andżelika Jończyk