•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• I Dzień Wiosny

• 23.03.2023 14:04
      • I DZIEŃ WIOSNY

• I Dzień Wiosny to nie wiem czy wiecie ale dzień budzący wszystkie stworzenia do życia. Budzą się zwierzęta, budzi się przyroda, zmienia się pogoda, my także mamy więcej energi i chęci do pracy, nauki i życia. Dlatego też ten dzień Wasz Mały Samorząd Uczniowski zaplanował bardzo intensywnie a relacje z tego dnia możecie zobaczyć poniżej w artykule.

Kochani, dziękujemy serdecznie za cudowną, wiosenną zabawę. Konkurencje sportowe, w których wszyscy byliście wygrani sprawiły ogrom radości. Wspieraliście się, angażowaliście i widać było, że świetnie się bawiliście Drodzy Uczniowie i Najwspanialsze Panie Nauczycielki - Wychowawczynie Klas.

Było tyle atrakcji... i konkurencje wiosenne i pokaz wiosennej, kwiecistej mody a na koniec kiermasz wiosennych pyszności.

Kochani, uzbieraliśmy 800 zł z całego dnia, co nas bardzo cieszy ponieważ jest to kolejna pula pieniędzy na sztandar szkoły.

Pozdrawiamy serdecznie i z wiosenną energią zapraszamy do dalszych atrakcji i zaangażowania.

Wasz Mały SU

Andżelika Jończyk i Edyta Grabusińska