•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• 23.11.2021 05:47
      • 11 listopada 1918 r. to niezwykły dzień w historii naszej Ojczyzny – po 123 latach niewoli Polska odzyskała Niepodległość. W bieżącym roku – również w naszej szkole – obchodziliśmy 103 rocznicę tego wydarzenia.
      • W klasach pojawiły się gazetki tematyczne, a na zajęciach z wychowawcą omawiano znaczenie tego święta. O godz. 11:11 w ramach akcji MEN "Szkoła do hymnu" uczniowie wraz z nauczycielami wspólnie odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego". Dzięki takim akcjom najmłodsi członkowie społeczności szkolnej mogą poznawać historię Polski i kultywować jej tradycje.

Mały Samorząd Uczniowski