• Projekt rodzinny - warsztaty świąteczne.

• 18.12.2023 13:59
      • Projekt rodzinny - warsztaty świąteczne.
      • Warsztaty Świąteczne w Klasie 1 b.

Z okazji zbliżających się świąt zostały zorganizowane warsztaty świąteczne z udziałem rodziców uczniów.                Po krótkiej prelekcji na temat zwyczajów dekoracji Bożonarodzeniowych przeszliśmy do przyjemnej pracy.

Rodzice wraz ze swoimi dziećmi najpierw robili lampiony ze szklanych słoiczków z wykorzystaniem różnych elementów takich jak lampeczki z diodami, sztuczny śnieg, mech, maleńkie bombeczki, szyszki oraz kokardki.

Kolejna część warsztatów polegała na stworzeniu wieńca na drzwi na obręczy przy zastosowaniu sztucznych girlant, wstążek i różnej wielkości bombek a następnie stworzeniu wystawy na holu szkoły.

Każde dziecko na zakończenie warsztatów otrzymało Certyfikat ukończenia przygotowań dekoracji świątecznych od samego Mikołaja, Rudolfa i elfa.

Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia do galerii, w której umieściliśmy wspomnienia.

Klasa 1 b