• PROJEKT RODZINNY- ,,KURY, KURKI,KURECZKI''.

• 04.04.2024 10:52
      • W dniu 27 marca odbyły sie warsztaty rodzinne ,, Kury, kurki, kureczki...''.
      •     W szkole odbyły się warsztaty Wielkanocne dla uczniów klas I-III, podczas których rodzice z dziećmi tworzyli kury, kurki, kurczaki i zajączki. Nasza szkoła zamieniła się na ten czas w pracownię, w których powstawały prawdziwe dzieła. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Koordynacja i prowadzenie: Katarzyna Sikorska – Maj