• Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

• 03.06.2023 08:26
      • 9 maja uczniowie z naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Rowerzyści musieli się wykazać doskonałą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód. W Turnieju uczestniczyło 17 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.
      • Drużyna w składzie:
        Marcel Kostrzewa - kl VIIIf
        Marcel Grzybowski - kl. VIIId
         Piotr Radziejewski - k. VIIId
        zajęła II miejsce, a drużyna w składzie:
        Tymoteusz Grabowski - kl. VIa
        Aleksander Zieliński - kl. IVa
        Nina Krzeszowska - kl. IVd
        Julia Janczak - kl. VIb
        zajęła III miejsce.
        Gratulujemy rowerzystom sukcesu, bo turniej był emocjonujący a rywalizacja była na wysokim poziomie. Patronem turnieju było Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Miasto Słupsk, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku, Komenda Miejska Policji w Słupsku, a organizatorem Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku.

W klasyfikacji indywidualnej, w kategorii do lat 13 - pierwsze miejsce zdobył Aleksander Zieliński z kl. IVa. Natomiast w kategorii wiekowej powyżej 13 lat - II miejsce zdobył Marcel Grzybowski z kl. VIIId. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jazdy na rowerze oraz życzymy szerokości na drodze

Uczniów przygotował Wojciech Kleban.